قطعات ماینر بانه تاپ

کنترل برد t2thm

9.600.000تومان

کنترل برد t2thm

اکبند

توضیحات

کنترل برد t2thm

 

کنترل برد دستگاه ماینر از مهمترین بخش‌های سخت افزاری دستگاه های ماینینگ می‌باشد. در واقع کنترل برد وظیفه ارتباط برقرار کردن بین هش بردهای دستگاه و همچنین انتقال دیتا خروجی و محاسبه شده توسط آن ها را بر عهده دارد و در در دستگاه های t2th و t2thm این کار را کنترل برد t2thm به خوبی انجام میدهد.

در صورت خرابی کنترل برد دستگاه ماینر شما عملا غیر قابل استفاده خواهد بود.

 در صورت خرابی کنترل برد دستگاه شما امکان روشن شدن یا ماینینگ را نخواهد داشت و در صورت خرابی باید دنبال کنترل برد جدید بوده که برای هر دستگاه ماینینگ‌، کنترل برد مخصوص به خود را دارد و در صورت خرابی می‌توانید کنترل بردها راخریداری و یا تعویض نمایید.

مواردی که باید برد ماینر را تعویض کرد!

1.کارکرد نادرست ماینر

زمانی که دستگاه درست عمل نمی‌کند و ماینینگ خاموش می شود در مرحله اول به سراغ هشبرد می روند تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل شود اگر هش برد ماینر سالم بود باید به سراغ کنترل برد دستگاه ماینر مراجعه کرد و در صورت خرابی آن را تعویض نمود.

2.روشن نشدن ماینر

زمانی که دستگاه ماینر روشن نمی شود بررسی پاور و مطمئن شدن از سلامت آن کاری ضروری است اما اگر با وجود سلامت پاور بازهم ماینر روشن نشد دلیل بعدی می تواند خرابی کنترل برد درستگاه ماینر باشد.

3. عمل نکردن دستگاه خنک کننده

در اغلب مواقع با عمل نکردن دستگاه خنک کننده مشکل از فن می باشد اما اگر فن دستگاه خنک کننده سالم باشد ممکن است خرابی برد کنترل باعث عملکرد نادرست دستگاه خنک کننده شده باشد پس با وقع این مشکل سری به کنترل برد دستگاه کننده بی اندازید.

4. شناخته نشدن IP ماینر

اگر بر روی سیستم کامپیوتری یا تستر ماینر IP هشبرد ماینر دیده نشد امکان خرابی در قسمت کنترل برد دستگاه ماینر وجود دارد اما اگر کنترل برد نیز سالم بود نگاهی به وضعیت کابل ها بکنید.

نکاتی در خصوص خرید کنترل برد t2thm

در خرید کنترل برد t2thm باید مراقب بود تا قطعات دست دوم را به جای نو به شما نفروشند یا ورژن های قدیمی (مثلا m3v1 را به جای m3v2) را نخرید. در صورتی که از شرکت‌ها یا افراد معتبر کنترل برد را تهیه می کنید سعی کنید ضمانت کنترل برد را تهیه کنید. به قیمت های پایین مشکوک شوید‍‌، قیمت‌های پایین بدون رمز و راز نیستند. به دلیل پیشرفته بودن برد، سختی تعمیرات در تعمیرگاه ها وجود دارد، سعی کنید قبل از اعتماد به تعمیرگاه‌ها تحقیق کنید.

عکس کنترل برد t2thm

کنترل برد t2thm برد t2thm برد t2thm کنترل برد t2thm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “کنترل برد t2thm”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

error: اجازه کپی کردن ندارید...با تشکر